logo-mare-copaceni
ANUNT PRIVIND MODIFICARE PROGRAMULUI DE RIDICARE A DESEURILOR MENAJERE

Avand in vedere reorganizarea programelor de colectare a deseurilor provenite din gospodarii, agenti economici si institutii publice, SC 3R Green SRL va informează ca incepand cu data de 20.05.2024 programul de colectare a deseurilor provenite de pe raza UAT COPACENI se va schimba astfel:

LUNI – 20.05.2024: Sos. Principala (pana la PRIMARIE), str. Baltii, aleea Baltii, intr. Plopilor, str. Macului, str Miron Cristea, str. Liliacului, str. Constantin Duma, str. Morii, str Garlei;

MIERCURI – 22.05.2024: Sos. Principala (de la PRIMARIE catre VIDRA), str. Padurii, str. 1 Martie, intr. Crinului, str. Argesului, str. Ecluzei, str. Cantonului, str. Nucului, str. Brandusei, str. Rozelor, str. Macesului.

VINERI – agentii economici si institutiile publice.

Telefon contact: Dna Nina : 0769.623.755

Vă mulțumim!